Kartal, 34798, Türkiye
+90 536 710 52 64

İstanbul Tuzla Hurdacı ve Geri Dönüşümcü

Hurda ve Geri Dönüşüm Alımı

Hurdacılık, geri dönüşümün ilk kolu olarak hayatımızda yer almaktadır. Bizler hurdalarınızı alıp elbette çöp haline getirmiyoruz. Biz hurdacıların asli vazifeleri, hurdalarınızı geri dönüşüm amacı ile toplamak ve anlaşmalı geri dönüşüm tesislerine teslim etmektir.

Dünden bugüne yüz yıla yakın bir süredir İstanbul’da, Türkiye’de ve tüm dünyada hurdacılık geri dönüşümün vazgeçilmez bir kolu olmuştur. Dünyada her yıl çıkan milyonlarca ton atık haline gelmiş kullanılmaz durumda malzeme, eşya ve ürün hurdacılar tarafından toplanarak tekrar üretime sokulacak hale geri döndürülüyor.

Üretilen ürünlerin hepsinin çöp olup hiçbir şekilde geri dönüşüme yararlı hale getirilmediğini bir düşünsenize! Gerçekten dünyamız çok ama çok kısa bir sürede büyük bir çöp gezegen haline gelebilirdi. Zira bugün bilim insanlarının dert yandığı küresel ısınmanın bir sebebi de aşırı miktarda tüketilen ve fakat çok az miktarda geri dönüşüme katılan çöplerdir.

Bugün içinde yaşadığımız dünyayı daha yaşanılası ve daha güzel bir dünya halinde tutmak istiyor isek elbette başta hurdacılık sektörünün ne işe yaradığını ve bize çöp gibi görünen eşyalarımızın nasıl tekrar dönüştürülebilir ve kullanılabilir hale getirileceğini araştırmamız gerekmektedir.

İşte bu aşamada Bildirici Metal olarak bizler de siz değerli müşterilerimizin kullanılmaz haldeki veya atık olarak nitelendirdiğiniz hurdalarınızı yerinizden teslim alıyor ve değerini de sizlere ödüyoruz.

Unutmayın, bir telefon kadar uzağınızdayız; 0536 710 52 64

Ara
×