Kartal, 34798, Türkiye
+90 536 710 52 64

Kartal Hurdacı

Hurda ve Geri Dönüşüm Alımı

Hurdacılık mesleği, özellikle günlük tüketim ürünlerinin ve buna bağlı olarak sanayinin gelişmesi ile birlikte boy göstermiş bir sektördür. Hurdacılık, yüz yılı aşkın süredir tüm dünya çapında hemen her ülkede bir kazanç halini almıştır. Bundan 50 – 60 yıl kadar önce seyyar tezgahlar ile (seyyar arabalar) sokak sokak dolaşarak toplanan hurdalar, aslında bugünkü hurdacılık sektörünün temel taşlarını da döşemiştir.

Günümüz hurdacılık sektörü, aslında dünya çapında her gün binlerce ton atık malzemenin ve eşyanın dünyamıza yarar sağlayabilir halde geri dönüştürülmesi için bir mihenk taşı durumundadır.

Bildirici Metal olarak bizler de tüm İstanbul, Kocaeli, Düzce, Yalova ve genel olarak tüm Marmara Bölgesinde özel araçlarımız ile hurda toplama ve hurda geri dönüşüm işini yürütmekteyiz. Asıl amacımız, siz değerli müşterilerimizin elindeki hurda haline gelmiş olan ikinci el eşyalarınızı veya atık halinde yer kaplayan hurdalarınızı en uygun fiyatlar ile almaktır. Daha sonra bu hurdaları geri dönüşüm için gereken anlaşmalı geri dönüşüm merkezlerimize teslim ederek kullanılabilir tüm parçaların geri dönüştürülmesini sağlıyoruz.

Hurdalar kesinlikle ama kesinlikle çöp değildir!

Bildirici Metal

Sizlere de bize 0 536 710 52 64 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Arayın, gelelim, teklifimizi verelim ve sizi hurdalarınızdan kurtaralım.

Ara
×